Niezbędna w magazynie…czyli Folia stretch

folia stretch od producenta MZPack

Producent Folii stretch czyli MZPack- tanio, prosto, skutecznie

Folia stretch to produkt bardzo uniwersalny i niezwykle praktyczny. Dzięki właściwościom, które posiada możemy ją wykorzystać do wielu celów. Najczęściej używana jest do wszelkich usług transportowych, gdzie ma za zadanie chronić przewożony załadunek. Jest doskonałą formą ochrony różnych opakowań i paczek. Odporna jest także na warunki atmosferyczne, nie jest jej straszny deszcz lub śnieg. Folie stretch można użyć praktycznie do wszystkiego.

MZPack to Producent Folii stretch – uniwersalne zastosowanie

Folia stretch posiada niepoliczoną liczbę zalet i praktycznych zastosowań. Jest produktem, który zyskuje coraz większą popularność nie tylko w handlu i transporcie, ale także w wielu gospodarstwach domowych i rolnictwie. Folia ta należy do jednych z najtańszych, najprostszych i najszybszych sposobów na skuteczne zabezpieczenie transportowanego ładunku, a jej duża elastyczność i rozciągliwość, sprawiają, że łatwo dopasowuje się do każdego kształtu opakowania. Folia stretch posiada wiele zastosowań, a są to między innymi:

ODPOWIEDNIE ZABEZPIECZENIE ORAZ STABILIZACJA TRANSPORTOWANEGO ŁADUNKU

Folia stretch pozwala na prawidłowe zabezpieczenie ładunku, który jest przewożony. Jej właściwości sprawiają, iż produkt jest w bardzo dobry sposób ustabilizowany i bezpieczny podczas całej podróży. Pozwala to na uniknięcie przesunięcia się załadunku i w rezultacie jego uszkodzenia. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż uszkodzony towar staje się zbędny i niepotrzebny. Folia stretch w tym przypadku sprawdzi się znakomicie. Można opakować nią zarówno małej wielkości przesyłki, jak i te dużych gabarytów. Mamy wówczas pewność, że nasza paczka jest bezpieczna i bez żadnych problemów dotrze do swojego adresata.

folia stretch kup od producenta mzpack

ZABEZPIECZENIE PRZED WILGOCIĄ, DESZCZEM, BRUDEM I KURZEM

Stosując folie stretch do różnego rodzaju opakowań możemy mieć pewność, że zapewni nam ona najwyższej jakości ochronę naszej paczki. Ponadto folia ta, jest niezwykle odporna na wszelkie warunki pogodowe (deszcz, śnieg), doskonale izoluje wilgoć i nie przepuszcza żadnego brudu i kurzu. Możemy mieć pewność, że nasza paczka, ładunek czy opakowanie będą w nienaruszonym stanie po odpakowaniu. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdza się podczas różnego rodzaju transportów (długich, krótkich, szczególnie tych pierwszych), gdzie przesyłki narażone są na różne warunki. Ale także podczas magazynowania, gdzie często bywają różne okoliczności bytowe. Duża wilgotność, brud i osadzający się kurz. Folia stretch ochroni towar przed jakimkolwiek uszkodzeniem i naruszeniem.

WIĄZKOWANIE PRODUKTÓW

Czyli nic innego jak łączenie ze sobą długich produktów, np. desek, listew, profili aluminiowych. Stosując takie rozwiązanie uniknie się np. rozsypania lub nadmiernej ruchliwości towaru podczas transportu.

Dlaczego warto kupić Folię stretch od producenta?

Filia stretch stosowana jest do różnego rodzaju pakowania, wiązania i zabezpieczania przedmiotów przeznaczonych do transportu, ale także wszelkich innych. Jest odporna na wszystkie warunki pogodowe i dlatego można ją stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jest nieinwazyjna i nie powoduje żadnych niepożądanych efektów oraz nie pozostawia śladów na owijanych przedmiotach. Jest doskonałym sposobem na wzmocnienie produktów, przedmiotów, paczek i przesyłek, przygotowując je do transportu lub magazynowania.

Folia rozciągająca (stretch) dzięki swoim uniwersalnym właściwościom fizycznym, dużą odpornością na uszkodzenia oraz bardzo łatwym użytkowaniem cieszy się ogromną popularnością i stosowana jest w wielu gałęziach przemysłowych, takich jak na przykład:

– przemysł spożywczy (żywność, napoje, alkohol),

– przemysł kosmetyczny,

– przemysł tekturowy,

– przemysł budowlany,

– przemysł farmaceutyczny,

– przemysł poligraficzny.

Folie rozciągające typu stretch znajdą zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie, jest to niezastąpiony element, który może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Dodatkową ich zaletą jest szeroki wybór i dostępność. Na rynku istnieje duży zasób danego produktu. Można także dostosować wszystko pod swoje wymagania i preferencje, poczynając od rozmiaru na kolorze kończąc.

Odpowiednio dobrana folia stretch zapewni ochronę najwyższej jakości. Papier, szkło, karton, wszystko będzie bezpieczne i w nienaruszonym stanie. Folia w perfekcyjny sposób zapobiega przesuwaniu się paczek, co ułatwia ich transport i powoduje, że przesyłki nie zostają uszkodzone. Jej wytrzymałość pozwala na utrzymanie towaru w idealnym stanie przez bardzo długi okres czasu. Dodatkowo przy wyborze wariantu kolorystycznego możemy zapewnić anonimowość przesyłki i zapobiec wyblaknięciu towaru.

MZPack to producent folii stretch

Folia stretch – którą wybrać? Czym się kierować? Podpowie producent MZPack

Producent opakowań MZPACK jest marką, która istnieje na rynku wiele lat, posiadają bogate doświadczenie i towar najwyższej jakości.. Produkty, które oferują spełniają wszelkie normy i standardy. W ich sklepie znaleźć można najlepsze folie polietylenowe. Są one zazwyczaj stosowane do stabilizacji i ogólnej ochrony produktów podczas transportu i magazynowania, a także pakowania, zarówno małych i większych, pojedynczych przedmiotów jak i całych palet dostawczych. Producent MZPACK posiada w swoim asortymencie szerokie zestawienie rozmiarów oraz kolorów folii stretch.

Przy wyborze odpowiedniej foli rozciągającej (stretch) należy kierować się przede wszystkim własnymi preferencjami i potrzebami. Należy dokładnie określić , do jakiego celu będzie nam ona potrzebna i w jakiej ilości. Sklep producenta MZPACK jest wyposażony w bogaty wybór folii, który na pewno sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni wybór dla siebie. Dodatkowo warto zaznaczyć, że MZPACK są otwarci na wszelką pomoc i doradztwo. Bardzo cenią sobie zdanie i dobro klienta, dlatego wyróżniają się miłą oraz sprawną obsługą, a także profesjonalnym i szybkim kontaktem z kupującym.

Oferowane przez nich folie stretch charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i solidnością. Doskonale sprawdzą się w różnych warunkach atmosferycznych i bytowych. Nadadzą się do użytku domowego, rolniczego, transportowego i wielu innych. Możliwości folii stretch są nieograniczone. Jedno jest pewne. Jest to najlepszy, najtańszy i najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia rzeczy przed zniszczeniem.

Charakterystyka produktów, które można zakupić na stronie sklepu producenta MZPACK:

– Folie stretch ręczne (rozciąg do 150%):

Grubości standardowe: 17 mic, 20mic, 23 mic, 30mic

Waga: w zależności od potrzeb klienta najczęściej 1,5 kg, 2,5 kg, 3 kg

Szerokość: 10 cm, 12 cm, 25 cm, 50 cm

Kolor: bezbarwna, biała, czarna

– Folie stretch maszynowe (rozciąg od 150% – standard do 300% stosowane do zabezpieczaniu ładunków na paletach przy użyciu wszystkich typów owijarek.

Grubości standardowe: 17 mic, 20mic, 23 mic, 30 mic

Szerokość: 10 cm, 12 cm, 25 cm, 50 cm i 70 cm

Kolor: bezbarwna, biała, czarna*.

Dodatkowo firma proponuje świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują zakupić folię stretch w niestandardowych rozmiarach, grubości i wadze.

folia stretch kup od producenta mzpack

Folia stretch w domowych warunkach

Folia stretch oprócz wielu zastosowań w różnych branżach przemysłowych, ma rewelacyjne zastosowanie także w warunkach domowych. Świetnie się sprawdzi do owijania przedmiotów, które przechowywane są na strychu, w garażu lub piwnicy, a także w ogrodzie i altance. W takich przypadkach zabezpieczenie przedmiotów uchroni je od deszczu, wilgoci i zapobiegnie osadzaniu się kurzu oraz brudu. Działanie to pozwoli na utrzymanie ich w nieskazitelnym stanie, dzięki czemu będą mogły być użytkowane przez długie lata.

Folie stretch doskonale się również sprawdzą podczas każdego remontu, dużego czy małego. Malowanie ścian, wymiana podłóg czy tynkowanie? Folia stretch zabezpieczy wszystkie przedmioty przed ryzykiem zabrudzenia, nadmiernym osadzeniem się kurzu i brudu. Taka ochrona przyczyni się do zmniejszenia nakładu pracy, gdzie przy remoncie jest jej sporo. Pozwoli to zaoszczędzić czas na sprzątaniu oraz uniknąć zniszczenia drogocennych przedmiotów.

Do nietypowych zastosowań folii stretch można zaliczyć jej użytek do różnego rodzaju prac plastycznych wykonywanych z dziećmi zarówno w domu jak w innej przestrzeni, a także placówkach oświatowych. Nie trzeba się martwić o pozostawiony bałagan i zabrudzone meble. Jest to łatwy sposób na szybkie sprzątanie. Każdemu rodzicowi na pewno się spodoba.

Podsumowując należy zaznaczyć, że folia stretch ma bardzo szeroki wachlarz możliwości praktycznych. Jest tania, ekonomiczna i łatwo dostępna a także bardzo przydatna. Na pewno każdy znajdzie dla niej właściwe zastosowanie.

Producent folii stretch firma MZPACK oferuje najwyższej jakości produkty w najlepszych cenach. LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOŻNA!

MZPack to producent folii stretch, niezbędnej do zabezpieczeń ładunku

*https://mzpack.pl/produkty/folia-stretch/

Nasze produkty do pakowania

Przedstawiciele handlowi

1

Justyna Gorobec

794 973 000

justyna@mzpack.pl

Obsługa województw:

- pomorskie
- kujawsko-pomorskie
- wielkopolskie
- łódzkie
- świętokrzyskie
2

Marta Góralska

794 002 789

marta@mzpack.pl

Obsługa województw:

- zachodnio-pomorskie
- lubuskie
- dolnośląskie
- opolskie
- śląskie
- młopolskie
- podkarpackie
- lubelskie
3

Anna Olszewska

731 000 958
ania@mzpack.pl

Obsługa województw:

- warmińsko-mazurskie
- podlaskie
- mazowieckie