• Polski
  • English
  • Deutsch

O nas

Firma MZPACK powstała w 2008 roku, jako pośrednik w branży opakowaniowej, jednak już po dwóch latach doszliśmy do wniosku, że aby być konkurencyjnym – trzeba rozpocząć produkcję.

Zdecydowaliśmy się produkować kątowniki z tektury litej – produkt często jeszcze niedoceniany przez producentów i logistyków, a jakże przydatny przy zabezpieczeniu towarów oraz ładunków.

W produkcji osiągnęliśmy pełen profesjonalizm i europejskie standardy , czego dowodem są otrzymane atesty Instytutu Celulozowo-Papierniczego. Atesty potwierdzające możliwość wykorzystania naszych kątowników także do kontaktu z żywnością.

Celem naszej firmy jest wprowadzenie do powszechnego zwyczaju profesjonalnie opakowanego produktu, czy też bezpiecznie zapakowanej przesyłki.

Współpracując z wieloma firmami z różnych branż, możemy – popierając się dużym doświadczeniem – w pełni profesjonalnie doradzać w doborze kątowników dla Państwa branży i Państwa towarów. Możemy doradzić jak powinien być opakowany bądź transportowany Państwa produkt, aby spełniał europejskie normy i standardy.

Twoje produkty uległy zniszczeniu podczas transportu? Składowane przez Ciebie towary uległy deformacji? Zastanawiasz się jak lepiej je chronić?

Zadzwoń! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj kątowników, aby Twój produkt był bezpieczny!