O nas

Firma MZPACK powstała w 2008 roku, jako pośrednik w branży opakowaniowej, jednak już po dwóch latach doszliśmy do wniosku, że aby być konkurencyjnym – trzeba rozpocząć produkcję.

Zdecydowaliśmy się produkować kątowniki z tektury litej– produkt często jeszcze niedoceniany przez producentów i logistyków, a jakże przydatny przy zabezpieczeniu towarów oraz ładunków.

W produkcji osiągnęliśmy pełen profesjonalizm i europejskie standardy , czego dowodem są otrzymane atesty Instytutu Celulozowo-Papierniczego. Atesty potwierdzające możliwość wykorzystania naszych kątowników także do kontaktu z żywnością.

Celem naszej firmy jest wprowadzenie do powszechnego zwyczaju profesjonalnie opakowanego produktu, czy też bezpiecznie zapakowanej przesyłki.

Współpracując z wieloma firmami z różnych branż, możemy – popierając się dużym doświadczeniem – w pełni profesjonalnie doradzać w doborze kątowników dla Państwa branży i Państwa towarów. Możemy doradzić jak powinien być opakowany bądź transportowany Państwa produkt, aby spełniał europejskie normy i standardy.

Twoje produkty uległy zniszczeniu podczas transportu? Składowane przez Ciebie towary uległy deformacji? Zastanawiasz się jak lepiej je chronić?

Zadzwoń! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj kątowników, aby Twój produkt był bezpieczny!

Nasze produkty do pakowania

Przedstawiciele handlowi

mzpack kątowniki tekturowe mapa przedstawicieli
1

Justyna Gorobec

794 973 000

justyna@mzpack.pl

Obsługa województw:

- wielkopolskie
- kujawsko-pomorskie
- łódzkie
- świętokrzyskie
2

Malwina Kosiorek-Kaczmarczyk

606 938 457

malwina@mzpack.pl

Obsługa województw:

- mazowieckie
- podlaskie
3

Natalia Szełemej

794 002 796

natalia@mzpack.pl

Obsługa województw:

- warmińsko-mazurskie
- pomorskie
- zachodniopomorskie
- lubuskie
- opolskie
4

Marta Góralska

794 002 789

marta@mzpack.pl

Obsługa województw:

- dolnośląskie
- śląskie
- małopolskie
- podkarpackie
- lubelskie