• Polski
  • English
  • Deutsch

Taśma spinająca PET

Taśma PET

Taśma spinająca PET w ilościach detalicznych kupisz w naszym sklepie internetowym Pakuj24.pl, kliknij tutaj i dowiedz się więcej:
taśma spinająca PET.

 

tasmy-pet-coverMZPACK –  taśma pet, taśma spinająca

Taśmy PET są bardzo wytrzymałe i niezwykle rozciągliwe. Już dziś stanowią alternatywę dla taśm stalowych. Z wielu powodów. Przede wszystkim taśma PET lepiej absorbuje uderzenia czy odchylenia towarów podczas transportu i dzięki swoim właściwościom, nie ulega zerwaniu. Jest o wiele bardziej bezpieczna dla krawędzi ładunku. Pakowanie taśmą PET spełnia wymogi BHP, jest o wiele bardziej łatwiejsze i czystsze , niż przy pakowaniu za pomocą taśmy stalowej. Każda taśma PET posiada możliwości wydłużania i niezmiennego utrzymania naciągu. Szczególne upodobanie znajduje w branży meblarskiej, ale i przy transporcie aluminium, płyt czy papieru.

tasmy-pet2-coverW naszej ofercie posiadamy różne rodzaje, szerokości i wytrzymałości taśm, w zależności od rodzaju ładunku, który ma zabezpieczać. Z taśmą PET towar jest przewożony bezpiecznie, bez ryzyka uszkodzenia czy przesunięcia na palecie.

Słowa kluczowe: taśma pet, taśma spinająca