• Polski
  • English
  • Deutsch

Kontakt

Przedstawiciele handlowi – wybierz region

    • kątowniki tekturowe

      Karolina Bochnia

      tel. 794 002 796
      e-mail: karolina@mzpack.pl

    • kątowniki tekturowe

      Karolina Bochnia

      tel. 794 002 796
      e-mail: karolina@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Karolina Bochnia

    tel. 794 002 796
    e-mail: karolina@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Monika Bem

        tel. 606 938 457
        e-mail: monika.bem@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Monika Bem

        tel. 606 938 457
        e-mail: monika.bem@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Magdalena Grabowska

        tel. 794 002 747
        e-mail: magdalena@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Magdalena Grabowska

        tel. 794 002 747
        e-mail: magdalena@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Magdalena Grabowska

        tel. 794 002 747
        e-mail: magdalena@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Aneta Bachaj

        tel. 731 000 958
        e-mail: aneta@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Aneta Bachaj

        tel. 731 000 958
        e-mail: aneta@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Dorota Pisowłocka

        tel. 794 973 000
        e-mail: dorota@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Dorota Pisowłocka

        tel. 794 973 000
        e-mail: dorota@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Dorota Pisowłocka

        tel. 794 973 000
        e-mail: dorota@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Paulina Skaczkowska

        tel. 794 002 789
        e-mail: paulina@mzpack.pl

      • kątowniki tekturowe

        Paulina Skaczkowska

        tel. 794 002 789
        e-mail: paulina@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Paulina Skaczkowska

    tel. 794 002 789
    e-mail: paulina@mzpack.pl

  • MZPACK kątowniki tekturowe

    Jakub Zimoch

    Prezes zarządu

    tel. 604 405 144
    e-mail: j.zimoch@mzpack.pl

    MZPACK kątowniki tekturowe

    Agnieszka Zalewska

    Dyrektor handlowy

    tel. 733 000 957
    e-mail: agnieszka@mzpack.pl


    Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Wpisz kod z obrazka

    captcha


    Dane firmy

    MZ Pack Sp. z o.o. S.K.
    10-457 Olsztyn, ul Wyszyńskiego 1 lok 118
    email: biuro@mzpack.pl
    Regon: 363467254, NIP: 586-230-28-42, KRS: 0000595607

    Numer konta PLN 40 1930 1611 2400 0417 6389 0001
    Numer konta Eur 13 1930 1611 2400 0417 6389 0002