• Polski
  • English
  • Deutsch

Kontakt

Przedstawiciele handlowi – wybierz region

  • Natalia Szełemej

    tel. 794 002 796
    e-mail: natalia@mzpack.pl

  • Natalia Szełemej

    tel. 794 002 796
    e-mail: natalia@mzpack.pl

  • Natalia Szełemej

    tel. 794 002 796
    e-mail: natalia@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Monika Bem

    tel. 606 938 457
    e-mail: monika.bem@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Monika Bem

    tel. 606 938 457
    e-mail: monika.bem@mzpack.pl

  • Natalia Szełemej

    tel. 794 002 796
    e-mail: natalia@mzpack.pl

  • Alicja Wesołek- Osowiecka

    tel. 794 002 747
    e-mail: alicja@mzpack.pl

  • Alicja Wesołek- Osowiecka

    tel. 794 002 747
    e-mail: alicja@mzpack.pl

  • Marek Karpiński

    tel. 731 000 958
    e-mail: marek@mzpack.pl

  • Marek Karpiński

    tel. 731 000 958
    e-mail: marek@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Dorota Pisowłocka

    tel. 794 973 000
    e-mail: dorota@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Dorota Pisowłocka

    tel. 794 973 000
    e-mail: dorota@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Dorota Pisowłocka

    tel. 794 973 000
    e-mail: dorota@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Paulina Skaczkowska

    tel. 794 002 789
    e-mail: paulina@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Paulina Skaczkowska

    tel. 794 002 789
    e-mail: paulina@mzpack.pl

  • kątowniki tekturowe

    Paulina Skaczkowska

    tel. 794 002 789
    e-mail: paulina@mzpack.pl

MZPACK kątowniki tekturowe

Jakub Zimoch

Prezes zarządu

tel. 604 405 144
e-mail: j.zimoch@mzpack.pl

MZPACK kątowniki tekturowe

Agnieszka Zalewska

Dyrektor handlowy

tel. 733 000 957
e-mail: agnieszka@mzpack.pl


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wpisz kod z obrazka

captcha


Dane firmy

MZ Pack Sp. z o.o. S.K.
10-457 Olsztyn, ul Wyszyńskiego 1 lok 118
email: biuro@mzpack.pl
Regon: 363467254, NIP: 586-230-28-42, KRS: 0000595607

Numer konta PLN 40 1930 1611 2400 0417 6389 0001
Numer konta Eur 13 1930 1611 2400 0417 6389 0002