• Polski
  • English
  • Deutsch

Taśmy z nadrukiem

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem – w ilościach detalicznych kupisz w naszym sklepie internetowym Pakuj24.pl, kliknij tutaj i dowiedz się więcej:
Taśma samoprzylepna z nadrukiem.

tasmy-z-nadrukiem-cover

MZPACK – taśma samoprzylepna z nadrukiem, taśma z nadrukiem

Każdemu zależy na tym, by przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie do klienta docelowego. Coraz więcej osób zwraca także uwagę na nie tylko odpowiednie zabezpieczenie paczki, ale również estetykę i jakość pakowania. Dla zwiększenia przekazu informacji o produkcie, firmie na szeroką skalę stosowane są taśmy z nadrukiem. Nasza taśma samoprzylepna z nadrukiem łączy wszystkie elementy bezpieczeństwa i reklamy, dyskretnie docierającej do klienta. Dzięki doskonałym właściwościom klejącym, skutecznie zabezpieczają przesyłki przed niepożądanym otwarciem. Dodatkowo, taśma samoprzylepna z nadrukiem zastosowana do zabezpieczenia paczek zawierających sprzedawane produkty, gadżety czy upominki jest skuteczną, nienachalną formą reklamy, przy niewielkim nakładzie finansowym. W większości stosowane są przez prowadzących sklepy internetowe, ale nie tylko. Z badań wynika, że klienci postrzegają firmy używające taśmy z nadrukiem za bardziej wiarygodne i chętniej powierzają im kolejne zamówienia. Dlaczego? Bo oprócz podstawowej funkcji spełniają inną, równie ważną, funkcję informacyjną.

tasmy-z-nadrukiem-ind-coverNadruk na taśmach BOPP wykonany jest metodą fleksograficzną, która zapewnia wysokiej jakości druk. Klient może wybrać 3 dowolne kolory nadruku według systemu Pantone lub RAL plus kolor tła taśmy (biały, brązowy lub przezroczysty). Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik druku nasza taśma samoprzylepna z nadrukiem jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i zachowuje walory estetyczne i trwałość przez długi czas. Taśmy mogą być wykonane na klejach:

  • akryl
  • hot melt (kauczuk syntetyczny)
  • solvent (kauczuk naturalny)

Nadruk na taśmach jest wykonywany tylko farbami z filtrem UV, co sprawia, że kolor nie ściera się z czasem i cieszy oczy intensywną barwą.

Stosowana do zabezpieczenia przesyłek taśma samoprzylepna z nadrukiem logo firmy, informacją reklamową czy innym tekstem nie tylko promuje produkt, ale także wzbudza szacunek klienta, świadczy o profesjonalizmie i pozycji firmy.

W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment taśm w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, na różnych klejach, w zależności od potrzeb, z nadrukiem według zlecenia klienta.

Oferowana przez nas taśma samoprzylepna z nadrukiem sprawi, że nawet zwykły, szary, karton docierający do odbiorcy stanie się oryginalną wizytówką. Firma zyska rozpoznawalność, a zadowolony klient z pewnością nie raz jeszcze do Was powróci.

Słowa kluczowe: Taśmy z nadrukiem, nadruk, nadruk hot melt