• Polski
  • English
  • Deutsch

Taśmy samoprzylepne

Taśma samoprzylepna – w ilościach detalicznych kupisz w naszym sklepie internetowym Pakuj24.pl, kliknij tutaj i dowiedz się więcej:
taśma samoprzylepna.

tasmy-samoprzylepne-coverMZPACK – taśma samoprzylepna, taśma pakowa, taśma hot melt, taśma solvent, tania taśma

Taśmy samoprzylepne stosował chyba każdy. Głównie służą do zabezpieczania różnych opakowań i ochrony ich zawartości. Prawidłowy dobór szerokości, wytrzymałości kleju a także rodzaju materiału z którego została wykonana taśma samoprzylepna zapewni skuteczną barierę ochronną każdej paczki. Taśmy pakowe powinny być dostosowane do różnych opakowań, w zależności od ich wagi z produktem. Taśmy takie są rozciągliwe, dobrze łączą, a dzięki zastosowanej powłoce „lakierniczej”-błyszczące. Dzięki niej właśnie taśmy są odporne na zmiany temperatur czy wilgoć, zachowując swoje właściwości.

Oferowane przez nas taśmy samoprzylepne mogą wystepowac na jednym z trzech rodzajów kleju:

  • akryl
  • hot-melt
  • solvent

co przy odpowiednim dopasowaniu do wymagań, zapewni że nasza taśma samoprzylepna prawidłowo zabezpieczy każdą przesyłkę.

Akryl – cechuje go ekologiczność, więc taśma samoprzylepna na kleju akrylowym jest całkowicie przyjazna środowisku w procesie produkowania, jak również w użytkowaniu. Kleistość taśm i elastyczność nośnika, typowego dla taśm polipropylenowych, sprawia, że produkt jest coraz częściej wybierany jako alternatywa do taśm kauczukowych. Odpowiedni do pakowania kartonów o średniej i małej wadze.

Hot-melt (kauczuk syntetyczny) – dzięki swym walorom takim jak kleistość, elastyczność, a także połysk nośnika i przezroczystość, typowym dla taśm polipropylenowych, jest powszechnie stosowany w sektorze pakowym. Taka taśma samoprzylepna charakteryzuje się odpornością na wilgoć oraz wysoką siłą klejenia. Odpowiednia do pakowania kartonów o dużej, średniej i małej wadze.

Solvent- taśma samoprzylepna o bardzo agresywnej sile klejenia, z warstwą klejącą opartą na kleju solvent (kauczuk naturalny) z żywicami naturalnymi, z wytrzymałością na niskie temperatury, o zastosowaniu przemysłowym i ogólnym, do zaklejania najbardziej wymagających kartonów, zarówno metodą ręczną jak i automatyczną.

Wszystkie rodzaje taśm ręcznych mogą być przezroczyste lub brązowe, mogą również występować w nawoju maszynowym. W ofercie posiadamy również taśmę cichą – coraz chętniej stosowana taśma samoprzylepna, zapewniająca komfort i ciszę podczas pakowania, nie wydają charakterystycznego dźwięku podczas odwijania.

Z uwagi na bogaty asortyment, nawet najbardziej wymagająca paczka, dzięki nam, zostanie idealnie zabezpieczona.

Słowa kluczowe: Taśmy samoprzylepne, tasmy pakowe, tasmy hot melt, taśmy