• Polski
  • English
  • Deutsch

Etykiety

Etykiety samoprzylepne stanowią jedną z najbardziej uniwersalnych i powszechnych form identyfikacji produktu/towaru bez podziału na branże i przeznaczenie.

Od prostych naklejek logistycznych po wysoko przetworzone kosmetyczne stają się dla produktu hybrydą informacji oraz wizerunku i promocji.

Naszą specjalnością jest druk, ale prowadzimy również fachowe doradztwo przy wdrażaniu nowych produktów dzięki czemu dopasowujemy projekt, materiał i rodzaj do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki zaawansowanej linii produkcyjnej możemy zaproponujemy naszym Klientom najwyższej klasy samoprzylepne etykiety na roli lub na akruszu o dowolnym kształcie i kolorystyce. Możecie Państwo wybrać odpowiadający wam rodzaj spośród szerokiej oferty rozwiązań, z różnego rodzaju nadrukiem wielokolorowym lub bez. Gwarantujemy, że wykonujemy wydruk zgodnie z nowoczesnymi standardami, dbając o ich estetykę i trwałość

Jesteśmy w stanie dopasować parametry naszych produktów do Państwa specyficznych potrzeb dzięki stosowaniu indywidualnych procesów technologicznych. Podejmując z nami współpracę mają Państwo gwarancję stałej, wysokiej jakości naszych wyrobów, a także błyskawiczną reakcję z naszej strony na wszelkie uwagi.

Zamieszczony na naszej stronie formularz z informacjami niezbędnymi do wyceny etykiet, pozwoli na szybkie przedstawienie Państwu oferty handlowej.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko

Adres email

Parametry etykiety

Szerokość etykiety (AN) - mm/fi

Długość etykiety (AV) - mm/fi

Ilość etykiet na jedną rolkę - szt/rolka

Perforacja taknie

Gliza - mm 254076format A4

Nakład - tys. szt.

Ilość kolorów nadruku (0 = brak nadruku)

Rodzaj papieru

Rodzaj kleju permanentnyinny

Informacje dodatkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest MZ Pack Sp. z o.o. S.K. z siedzibą 10-457 Olsztyn, ul Wyszyńskiego 1 lok 118 (zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dn. 29.08.1997, Dz. U. z 2002 r, Nr.101, poz.926 oraz Rozp. UE z dn. 27.04.2016 roku - RODO). (wymagane)

Aby wysłać formularz - zaakceptuj zgodę powyżej.