• Polski
  • English
  • Deutsch

Etykiety

Etykiety samoprzylepne stanowią jedną z najbardziej uniwersalnych i powszechnych form identyfikacji produktu/towaru bez podziału na branże i przeznaczenie.

Od prostych naklejek logistycznych po wysoko przetworzone kosmetyczne stają się dla produktu hybrydą informacji oraz wizerunku i promocji.

Naszą specjalnością jest druk, ale prowadzimy również fachowe doradztwo przy wdrażaniu nowych produktów dzięki czemu dopasowujemy projekt, materiał i rodzaj do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki zaawansowanej linii produkcyjnej możemy zaproponujemy naszym Klientom najwyższej klasy samoprzylepne etykiety na roli lub na akruszu o dowolnym kształcie i kolorystyce. Możecie Państwo wybrać odpowiadający wam rodzaj spośród szerokiej oferty rozwiązań, z różnego rodzaju nadrukiem wielokolorowym lub bez. Gwarantujemy, że wykonujemy wydruk zgodnie z nowoczesnymi standardami, dbając o ich estetykę i trwałość

Jesteśmy w stanie dopasować parametry naszych produktów do Państwa specyficznych potrzeb dzięki stosowaniu indywidualnych procesów technologicznych. Podejmując z nami współpracę mają Państwo gwarancję stałej, wysokiej jakości naszych wyrobów, a także błyskawiczną reakcję z naszej strony na wszelkie uwagi.

Zamieszczony na naszej stronie formularz z informacjami niezbędnymi do wyceny etykiet, pozwoli na szybkie przedstawienie Państwu oferty handlowej.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko

Adres email

Parametry etykiety

Szerokość etykiety (AN) - mm/fi

Długość etykiety (AV) - mm/fi

Ilość etykiet na jedną rolkę - szt/rolka

Perforacja taknie

Gliza - mm 254076format A4

Nakład - tys. szt.

Ilość kolorów nadruku (0 = brak nadruku)

Rodzaj papieru

Rodzaj kleju permanentnyinny

Informacje dodatkowe